CONWISOL SM-16

ПЕРЕВАГИ
Водонепроникність, морозостійкість, міцність, легковкладність.
 
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Conwisol SM-16 - гідрофобна добавка, пластифікатор для різних видів бетонів, в т.ч. бетонних сумішей з пониженим вмістом води. Використання добавки дозволяє отримати високу морозостійкість, збільшити водонепроникність, а при певних умовах получити повністю водонепроникний бетон. Також підвищує щільність бетонних виробів та покращує якість поверхні навіть при мінімальному часі вібрування.
 
ПРИНЦИП ДІЇ
При взаємодії Conwisol SM-16 з цементом і внаслідок хімічної реакції утворюються органометаллокальций-силоксани, які фіксуються на поверхні капілярів, утворюючі гідрофобні плівки, що запобігають проникненню вологи. Також добавка знижує в’язкість системи за рахунок зменшення поверхневого натягу води замісу та утворення мікропор в суміші під час перемішування.
 
ВЛАСТИВОСТІ
Добавка дозволяє зменшити кількість води зачинення на 10-15% при постійній консистенції бетонної суміші. Conwisol SM-16 пластифікує бетонну суміш, підвищує водонепроникність, запобігає розшаровуванню розчину, значно підвищує стійкість при дії агресивних середовищ і вологи.
 
Основа: кремнійорганічний полімер, меламін сульфонат.
Витрати: 0,3–1,2% від маси цементу.
Упаковка: контейнер, бочка.
Вага: 1000 кг, 200 кг.