CONWISOL SL-42

ПЕРЕВАГИ
Міцність, легковкладність, водонепроникність, морозостійкість.
 
ПРИЗНАЧЕННЯ ТА СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
Conwisol SL-42 - пластифікатор для бетонних сумішей з пониженим вмістом води. Використання добавки в жорстких сумішах дозволяє отримати високу ранню міцність бетонних виробів, підвищує щільність та покращує якість поверхні навіть при мінімальному часі вібрування, що в свою чергу зменшує стирання поверхні, зменшує водопоглинання виробів і запобігає появі висолів. Добавка забезпечує високу морозостійкість і довгий час експлуатації виробів.
 
ПРИНЦИП ДІЇ
Механізм дії Conwisol SL-42 пов’язаний з адсорбцією полярних молекул на поверхні цементних часток, що призводить до їх електростатичного відштовхування. Також добавка знижує в’язкість системи за рахунок зменшення поверхневого натягу води замісу та утворення мікропор в суміші під час перемішування.
 
ВЛАСТИВОСТІ
Conwisol SL-42 навіть при низькому дозуванні значно покращує ущільнення бетонів вологої консистенції та забезпечує значне зростання міцності. Також підвищується щільність бічних поверхонь бетонних виробів, забезпечується полегшення розопалублювання або виймання з форм. При мінімальному часі вібрування утворюються вироби з чітко сформованими гранями. Добавка не впливає на забарвлення готових виробів.
 
Основа: 2-аміноетанол, тензиди, меламін сульфонати.
Витрати: 0,3–0,7% від маси цементу.
Упаковка: контейнер, бочка.
Вага: 1000 кг, 200 кг.