Liakor BP3

ПЕРЕВАГИ
Водонепроникність, швидкотужавіючий, ручне нанесення, механічне нанесення.
 
ВИД МАТЕРІАЛУ ТА ЙОГО ВЛАСТИВОСТІ
Liakor BP3 – універсальна гідроізоляція на бітумній основі, з високим залишком сухої маси, без вмісту розчинників, призначена для використання на сухих та вологих основах. Добре змішується з цементом та вапном, тому може додаватися у цементні і цементно-вапняні розчини. При цьому матеріал діє як пластифікатор, що значно полегшує роботу з даними розчинами. Матеріал стійкий до дії кислот та лугів і будучи введений в будівельні розчини підвищує їх хімічну стійкість. Після висихання на поверхні Liakor BP3 виглядає як чорний блискучий лак.
 
СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ
1. В якості ізолюючого та захисного покриття на бетоні, тиньку, цеглі, сталі, волокнисто-цементних матеріалах та різноманітних ізоляційних плитах (навіть на плитах з пінопласту, які є чутливими до дії розчинників). Liakor BP3 можна застосовувати для ізоляції фундаментів при наявності агресивних вод. Даним матеріалом не можна покривати поверхні з цинку та алюмінію.
2. Для виконання водонепроникних тиньків стін підвалів, тунелів, колодязів та підземних споруд, що знаходяться під позитивним тиском води. Liakor BP3 можна застосовувати в якості пластифікуючої добавки до різноманітних цементних і цементно-вапняних розчинів з водонепроникненими і водовідштовхуючими властивостями в середині і зовні приміщення.
 
Сировина: бітум нафтовий.
Витрати: залежить від способу застосування.
Упаковка: відро п/е.
Вага: 10 кг, 30 кг.